ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ – ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2020

Οι τελειόφοιτοι μαθητές της Γ΄Λυκείου καθώς και οι απόφοιτοι προηγούμενων ετών που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2020, πρέπει από τις 30 Μαρτίου 2020 έως και 9 Απριλίου 2020 να υποβάλουν Αίτηση – Δήλωση (Α-Δ) συμμετοχής.

Οι υποψήφιοι αφού αναγνώσουν και κατανοήσουν τις οδηγίες που έχουν αναρτηθεί, θα πρέπει να κατεβάσουν στον υπολογιστή τους και να συμπληρώσουν -με οποιοδήποτε πρόγραμμα επεξεργασίας κειμένου διαθέτουν- την Αίτηση-Δήλωση, την οποία θα υποβάλλουν ηλεκτρονικά μέσω email στο Λύκειο που θα εξεταστούν.

Σχετικά έγγραφα:

Όσον αφορά τους αποφοίτους που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις με το ΠΑΛΑΙΟ σύστημα τα σχετικά έγγραφα είναι:

Υπενθυμίζουμε ότι η διεύθυνση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας του σχολείου για να αποστείλετε την Α-Δ είναι : mail(at)1lyk-lamias.fth.sch.gr, ενώ μπορείτε να επικοινωνήσετε και στα τηλέφωνα του σχολείου 2231036271 και 2231025136.