Προσωπικός κωδικός ασφαλείας για τους υποψηφίους Πανελλαδικών Εξετάσεων

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Οι απόφοιτοι και τελειόφοιτοι του 1ου Γενικού Λυκείου Λαμίας που συμμετείχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2018, καλούνται να προσέλθουν στο σχολείο προκειμένου να αποκτήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password) για τη συμπλήρωση του Μηχανογραφικού Δελτίου.

Οι υποψήφιοι ΓΕΛ για το 10% των θέσεων, χωρίς νέα εξέταση, για να δημιουργήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password), θα επιδεικνύουν στο Λύκειό τους κατά περίπτωση
– οι υποψήφιοι ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ έτους 2016 με τα ημερήσια ΓΕΛ ή τα ημερήσια ΕΠΑΛ-Β΄ την αστυνομική ταυτότητα/διαβατήριο και την πρωτότυπη Βεβαίωση Πρόσβασης έτους 2016.
– οι υποψήφιοι με το ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ έτους 2016 ή 2017 με τα ημερήσια ΓΕΛ την αστυνομική ταυτότητα/διαβατήριο και τη Βεβαίωση συμμετοχής έτους 2016 ή 2017.

Σε κάθε περίπτωση εξουσιοδοτημένου από τον υποψήφιο εκπροσώπου, θα κατατίθεται στο Λύκειο η πρωτότυπη εξουσιοδότηση, θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής από αρμόδια αρχή.

Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε την εγκύκλιο εδώ

Συγχαρητήρια

Στους μαθητές της Α’ Λυκείου του σχολείου μας:

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ,

ΠΑΛΙΑΛΕΞΗ ΙΩΑΝΝΗ

που διακρίθηκαν στον 32ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Χημείας!

Πάντα επιτυχίες!!!